Левски - Ал Кувейт 2:3: "Сините" допуснаха първо поражение по време на подготвителния лагер в Дубай

Отборът на Левски допусна първо поражение по време на подготвителния си лагер в Дубай. Възпитаниците на Станимир Стоилов отстъпиха с 2:3 на кувейтския шампион, след като пропиляха пасив от два гола.

„Сините” поведоха с попадения на Марин Петков и Уелтън през първата част, но след почивката допуснаха три безответни гола. По-добрата игра на Левски даде резултат в 20-ата минута, когато Марин Петков отбеляза. Нападателят се разписа с удар от 25 метра. Само пет минути след откриването на резултата, "сините" реализираха за втори път. Уелтън отбеляза с техничен удар за 2-0.

В 75-ата минута "червените" върнаха едно попадение, след като Келиан ван дер Каап си вкара автогол. В 82-ата минута Али Хюсеин бе изведен очи в очи с Николай Михайлов и матира опитния страж, а в самия край на мача Хюсеин се разписа за втори път, за да направи обрата пълен.