Спорт

Тотнъм с ценна победа като гост над Фулъм

От Euronews България Euronews България
Tottenham

Тотнъм успя да вземе изключително важна победа при визитата на летящия високо през този сезон Фулъм с 1:0. Единственото попадение в срещата беше дело на Хари Кейн в добавеното време на първата част на "Крейвън Котидж".

Домакините седяха доста по-добре през първите 45 минути и имаха няколко чисти положения, но Уилиан и Александър Митрович не успяха да реализират. От това се възползваха хората на Антонио Конте, след като Кейн нанесе решителният удар във финалните секунди на първото полувреме.

През втората част "шпорите" бяха значително по-прецизни в действията си, като Кейн на два пъти пропусне да реши всичко. Все пак, авансът беше съхранен до самия финал на схватката.

Така Тотнъм успя да се реабилитира след две поредни загуби и да се доближи на само 3 пункта от топ 4.