Лудогорец записа първи успех на лагера в Турция

Ludogoretsetar Facebook Снимка: Фейсбук

Лудогорец победи Олимпия (Любляна) с 3:0 в първата си контрола по време на подготвителния лагер в Турция. “Разградчани” играха по-добре през целия двубой и заслужено стигнаха до успеха.

Попаденията за тима на Георги Дерменджиев паднаха през първото полувреме, като точни за "орлите" бяха Квадво Дуа в 13-ата минута, Тодор Неделев в 31-ата и Бърнард Текпетей в 43-ата. Сеперникът е добре познат на Лудогорец, след като през лятото българският шампион отпадна именно от Олимпия в квалификациите за Шампионската лига.

Припомняме, че "орлите" трябваше да започнат с контролните мачове на 21-и януари срещу Шахтьор Донецк, но двубоят бе отменен заради проливния дъжд, който наводни терена на стадион "Мардан". Следващата проверка на Лудогорец е на 27 януари срещу полския Ракув.