Манчестър Юнайтед записа осма загуба от началото на сезона във Висшата лига

Westhammanu FACEBOOK (1) Снимка: Фейсбук

Уест Хем победи Манчестър Юнайтед като домакин с 2:0 в среща от предколедния 18-и кръг в английската Висша лига. Играчите на Ерик тен Хааг бяха надиграни в Лондон и допуснаха осмо поражение от началото на сезона.

И двата гола за "чуковете" паднаха през втората част в рамките на само шест минути. Джарад Боуен откри в 72-ата след грешка в защитата на "червените дяволи". В 76-ата минута след още една неточност се разписа и Мохамед Кудус, а и за двата гола асистенциите бяха дело на бразилеца Лукас Пакета.

С победата лондончани събраха 30 точки и прескочиха Юнайтед, излизайки на шестото място в класирането. Отборът от Манчестър в с 28 пункта на осмата позиция в таблицата.

Тимът на Ерик Тен Хаг няма отбелязан гол в трети пореден мач, като преди срещата с Уест Хем допусна загуби от Борнемут с 0:3 на "Олд Трафорт", а след това направи 0:0 с Ливърпул на "Анфийлд".