Първа грешна стъпка за шампионите от Разград: ЦСКА 1948 - Лудогорец 2:2

Sport (2)

ЦСКА 1948 продължи с доброто си представяне от началото на сезона, спирайки шампиона Лудогорец. Червените направиха 2:2, след като в първия си двубой от новия сезон победиха Левски. Шампионите поведоха, след което допуснаха обрат и трябваше да изравняват накрая.

В добавеното време на първата част Каули Оливейра откри, а в 72-ата минута Ивайло Чочев успя да изравни резултата. Само три по-късно Георги Русев вкара за червените, а в 81-ата Бърнард Текпетей беше точен за гостите от Разград.

След две поредни победи това беше и първата грешна стъпка на Лудогорец. Треньорът на тима Анте Шимунджа направи пет промени в състава, запазвайки някои играчи за реванша с Шамрок в Шампионската лига.

"Играхме добре, но мисля, че можем да покажем подобрение в някои аспекти. Не мога да съм изцяло доволен, след като не сме спечелили", коментира Шимунджа след срещата.